Filia Torre Dei Passeri
![Filia Torre Dei Passeri](/www/uploads/69/IMG_3297.jpg)
Filia parohiei Pescara în orașul Torre Dei Passeri
Filia parohiei Pescara este în orașul Torre Dei Passeri la Biserica Madonna dell' Arco de la 19.00. Aici în fiecare a II-a și a IV-a Vineri din lună se săvârșește Vecernia începând de la 19.00.
În perioada posturilor vecernia la Torre se săvârșește în fiecare Vineri.
Parole chiave: biserica ortodoxă Pescara | filia bisericii ortodoxe Pescara | biserica ortodoxă Torre dei Passeri | chiesa ortodossa Pescara | chiesa ortodossa Torre dei Passeri | biserica ortodoxă Abruzzo
![](/www/images/patterns/brau-bisericesc.png)